Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Oczekiwania, możliwości i wyzwania w organizacjach pozarządowych - webinar w Centrum Obywatelskim w Krakowie

Tuż po Świętach Centrum Obywatelskie – ul. Reymonta 20, szykuje niezwykły webinar! Rozmawiać będziemy o oczekiwaniach, możliwościach i wyzwaniach w organizacjach pozarządowych z niezwykłymi ekspertkami.

Webinar jest odpowiedzią na pytania i historie członków organizacji, grup nieformalnych oraz mieszkańców, które trafiają do Centrum Obywatelskiego – ul. Reymonta 20. Tematyka wydarzenia jest bardzo istotna, szczególnie w czasie pandemii, z którą wszyscy staramy się radzić sobie jak najlepiej.

Będzie to rozmowa między Dorotą Liss, a Anną Karaś, zatem pomiędzy spełnionymi ekspertkami, działaczkami NGO, mamami i kobietami czerpiącymi z życia pełnymi garściami.

O prelegentkach:

Dorota Liss

Prezes Zarządu Fundacja Od Nowa. Wieloletni Trener Szkoły Dla Rodziców, Trener Zastępowania Agresji i Umiejętności Prospołecznych. Członek Zarządu Międzynarodowej Fundacji Original Play. Prywatnie szczęśliwa żona i matka siedmiorga dzieci.

Anna Karaś

Wiceprezes Zarządu Fundacja Od Nowa. Dyrektor Zarządzająca Fundacją, a także Terapeuta Behawioralny i Trener Treningu Umiejętności Społecznych. Instruktor Original Play. Mama dwójki dzieci i spełniona kobieta czerpiąca radość ze swojej pracy.

Nie czekaj i zgłoś się już dzisiaj poprzez formularz zgłoszeniowy TUTAJ.

Serdecznie zapraszamy!

pokaż metkę
Autor: Centrum Obywatelskie w Krakowie
Osoba publikująca: Joanna Słomska
Podmiot publikujący: NGO
Data publikacji: 2021-03-31
Data aktualizacji: 2021-03-31
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat