Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Formułowanie założeń do Wieloletniego Programu Współpracy Gminy Miejskiej Kraków z organizacjami pozarządowymi na lata 2023-2026 dobiegają końca!

Prace Fundacji Optimum Pareto nad formułowaniem założeń do Wieloletniego Programu Współpracy Gminy Miejskiej Kraków z organizacjami pozarządowymi na lata 2023–2026 dobiegają końca!

Fundacja dziękuje wszystkim organizacjom pozarządowym, urzędnikom, przedstawicielom ciał doradczych, którzy podzielili się z nami swoją wiedzą, doświadczeniami i opiniami. Wasz wpływ na nasz projekt jest nie do przecenienia!

Zapraszamy do zapoznania się z efektami wstępnej analizy w postaci założeń strategicznych do Wieloletniego Programu Współpracy Gminy Miejskiej Kraków z organizacjami pozarządowymi na lata 2023–2026.

Przed nami jeszcze jeden ważny etap – ankieta w której będziecie mogli Państwo szerzej odnieść się do zmian jakich oczekujemy od nowego Wieloletniego Programu Współpracy Gminy Miejskiej Kraków z organizacjami pozarządowymi na lata 2023–2026 oraz wskazać na jakich działaniach powinniśmy się skupić.

Zachęcamy do wypełnienia ankiety.

Fundacja przewidziała też dodatkowy sposób na zgłaszanie uwag za pośrednictwem maila konsultacje@optimumpareto.com lub stacjonarnie używając skrzynki kontaktowej znajdującej się na ul. Celnej 6 w Krakowie (poniedziałek–piątek, w godzinach 10:00–16:00, na domofonie wybierz 9, skrzynka jest umieszczona na parterze, przy wejściu oznaczona numerem 9).

Bardzo liczymy na Wasze spostrzeżenia!

Zadanie publiczne finansowane ze środków Miasta Krakowa

pokaż metkę
Osoba publikująca: Joanna Słomska
Podmiot publikujący: NGO
Data publikacji: 2022-09-30
Data aktualizacji: 2022-09-30
Powrót

Zobacz także

Znajdź