Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Środa dla Seniora - spotkania Aktywnych Mieszkańców

Centrum Obywatelskie Centrum C 10 zaprasza na ostatnie, w tym roku spotkanie w ramach cyklu pod tytułem „Środa dla Seniora – spotkania Aktywnych Mieszkańców”. Spotkania te odbywają się w każdą pierwszą środę miesiąca.

Środa dla Seniora - spotkania Aktywnych Mieszkańców
Fot. Centrum Obywatelskie Centrum C 10

6 grudnia po południu zapraszamy seniorki, seniorów i wszystkich lubiących śpiew oraz brzmienie gitary na spotkanie pod nazwą „Muzyczne popołudnie w Centrum C 10”. Wydarzenie odbędzie się w klimacie mikołajkowym.

Na gitarze zagra i zaśpiewa wolontariusz Centrum Obywatelskiego Centrum C 10, a organizatorzy mają nadzieję, że osoby uczestniczące w spotkaniu chętnie dołączą się do wspólnego nucenia. Wydarzenia muzyczne odbywają się według określonego planu, lecz zawsze jest on dopasowywany i modyfikowany do bieżących potrzeb uczestników i uczestniczek. Teksty do wspólnego śpiewania będą przygotowane wcześniej.

Wydarzenie będzie także okazją do integracji i miłego spędzenia czasu przy aromatycznej herbacie i słodkich przekąskach. Aby wziąć udział w zajęciach nie trzeba posiadać umiejętności muzycznych, wystarczą zapał, zaangażowanie oraz pozytywne nastawienie.

  • Kiedy? 6 grudnia (środa) w godzinach 16:30–18:30.
  • Gdzie? Siedziba Centrum Obywatelskiego Centrum C 10 (osiedle Centrum C 10, wejście od alei Przyjaźni), sala numer 6.

Aby wziąć udział w zajęciach wystarczy skontaktować się z Centrum Obywatelskim Centrum C 10 telefonicznie: 578 562 000 lub wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Szczegółowe informacje dostępne są wydarzeniu na Facebook'u.

Serdecznie zapraszamy!

pokaż metkę
Autor: Centrum Obywatelskie Centrum C 10
Osoba publikująca: Joanna Słomska
Podmiot publikujący: NGO
Data publikacji: 2023-12-01
Data aktualizacji: 2023-12-01
Powrót

Zobacz także

Znajdź