Dotacje rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Konkurs Ministra Sportu i Turystyki

Nabór wniosków dotyczy dofinansowania ze środków budżetu państwa zadania publicznego pn. Wspieranie promocji sportu poprzez organizację w Polsce w roku 2023, międzynarodowych imprez mistrzowskich, zawodów z cyklu Pucharu Świata oraz zawodów zaliczanych do klasyfikacji światowej międzynarodowej federacji sportowej działającej w sporcie olimpijskim lub paraolimpijskim lub innej uznanej przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski.

Dotacja w ramach naboru wniosków może być przyznana na dofinansowanie wyżej wskazanych imprez, rozgrywanych w kategorii wiekowej seniorów, młodzieżowców i juniorów, organizowanych na terenie Polski w 2023 r.

Wnioski na realizację zadań mogą składać organizacje pozarządowe, jako organizatorzy międzynarodowych imprez mistrzowskich, zawodów z cyklu Pucharu Świata oraz zawodów zaliczanych do klasyfikacji światowej międzynarodowej federacji sportowej działającej w sporcie olimpijskim lub paraolimpijskim lub innej uznanej przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski, na terenie Polski w roku 2023.

Na realizację zadania w 2023 r. przeznaczono kwotę w wysokości 50 420 000,00 zł.

Składane wnioski muszą przewidywać w realizacji planowanego zadania udział środków własnych lub środków pochodzących z innych źródeł w wysokości co najmniej 15% kosztów ogółem.

Wnioski wraz z załącznikami należy składać w terminie do 30 czerwca 2023 r.

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej pod adresem: https://www.gov.pl/web/sport/nabor-wnioskow-na-dofinansowanie-ze-srodkow-budzetu-panstwa-zadania-publicznego-pn-wspieranie-promocji-sportu-poprzez-organizacje-w-polsce-w-roku-2023-miedzynarodowych-imprez-mistrzowskich-zawodow-z-cyklu-pucharu-swiata-oraz-zawodow-zaliczanych-do-klasyfikacji-swiatowej-miedzynarodowej-federacji-sportowej-dzialajacej-w-sporcie-olimpijskim-lub-paraolimpijskim-lub-innej-uznanej-przez-miedzynarodowy-komitet-olimpijski

 

pokaż metkę
Autor: Wydział Strategii, Planowania i Monitororwania Inwestycji
Osoba publikująca: Angelika Sałapa-Gicala
Podmiot publikujący: NGO
Data publikacji: 2022-11-21
Data aktualizacji: 2022-11-21
Powrót

Zobacz także

Znajdź