Dotacje rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Granty

Grafika przedstawia podniesione ręce, zakute w czarne kajdanki, widoczne na tle chmur i nieba.

Konkurs ofert KCPU

2024-05-17

Dyrektor Krajowego Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom ogłosił konkurs wniosków na realizację w latach 2024-2026 zadań z zakresu zdrowia publicznego dofinansowanych ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych.
 

Grafika przedstawia logo Programu odLOTTOwa jazda. Na logo widoczna jest niebieska rama roweru i napis odLOTTOwa jazda składający się z żółtych i niebieskich liter.

Konkurs odLOTTOwa jazda 2024 – 7 edycja

2024-05-14

Program „odLOTTOwa jazda” to autorski program Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej. Ideą akcji jest promowanie aktywności fizycznej i zaangażowania społecznego poprzez umożliwienie uczestnikom włączania się do akcji i wyjeżdżania kilometrów na rowerze, na rzecz jednej z organizacji zakwalifikowanej do konkursu.

Grafika przedstawia jeża w zaroślach.

Fundusz Naturalnej Energii XIV edycja

2024-05-14

Fundusz Naturalnej Energii jest innowacyjnym programem grantowym, organizowanym przez GAZ-SYSTEM. Celem programu jest wsparcie m.in. samorządów, placówek oświatowych oraz organizacji pozarządowych w realizacji autorskich pomysłów na podtrzymanie lub ratowanie środowiska naturalnego w najbliższym otoczeniu.

Grafika przedstawia logo Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych: rysunek czerwonego kwiatka na zielonej łodydze, a po lewej stronie napis PFRON.

Nabór partnera w celu wspólnej realizacji projektu partnerskiego: Urlop od opieki. Model turystyki wytchnieniowej

2024-05-10

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON) ogłosił otwarty nabór partnera krajowego. Nabór ogłaszany jest w celu wspólnego przygotowania i realizacji projektu partnerskiego „Urlop od opieki. Model turystyki wytchnieniowej”.

Grafika przedstawia fragment remontowanej ściany, z widoczną na spodzie czerwoną cegłą.

Nabór do Programu Wspólnie dla dziedzictwa 2024

2024-05-10

Narodowy Instytut Dziedzictwa ogłosił nabór do Programu Wspólnie dla dziedzictwa w 2024 r.

Grafika przedstawia postaci seniorki i seniora z laską, a nad nimi rozpostarte ochronne.

Otwarty konkurs ofert w ramach Programu Wieloletniego na rzecz Osób Starszych Aktywni+ na lata 2021–2025

2024-05-09

Głównym celem Programu jest zwiększenie uczestnictwa osób starszych we wszystkich dziedzinach życia społecznego poprzez wspieranie aktywności organizacji pozarządowych działających na rzecz seniorów.

Grafika przedstawia cząsteczki wodoru.

Konkurs GOSPOSTRATEG XI

2024-05-08

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zaprasza do składania wniosków w ramach Strategicznego programu badań naukowych i prac rozwojowych „Społeczny i gospodarczy rozwój Polski w warunkach globalizujących się rynków” – GOSPOSTRATEG XI (konkurs na projekty zamawiane).
 

Grafika przedstawia stary dworek, stojący w ogrodzie.

Nabór wniosków w programie FEnIKS 2021-2027

2024-05-08

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego ogłosiło nabór wniosków w ramach programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, Priorytet FENX.07 Kultura, działanie FENX.07.01. Infrastruktura kultury i turystyki kulturowej, nabór nr FENX.07.01-IP.04-001/24.
 

Grafika przedstawia postać męską, trzymającą w ręku megafon

Konkurs ofert Partnerstwo dla wolontariatu

2024-04-30

Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego zaprasza do składania wniosków w ramach otwartego konkursu ofert „Partnerstwo dla wolontariatu”, edycja 2024.

Grafika przedstawia produkty spożywcze, takie jak: pomidorki koktajlowe, mięso owinięte w boczek, pieczarki, marchewki, brokuły.

Nabór w ramach Programu Fundusze Europesjkie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko

2024-04-30

Przedmiotem naboru jest dofinansowanie projektów dotyczących inwestycji związanych z zapobieganiem powstawaniu odpadów żywności poprzez wykorzystanie niesprzedanych produktów spożywczych lub produktów spożywczych o krótkim terminie przydatności do spożycia - które wpisują się w przedsięwzięcia wskazane w SzOP w ramach typu projektu nr 5 dla działania FENX.01.04.

Znajdź