Start rozwiń menu
Serwis uzywa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Bezpłatne warsztaty: Jak uzyskać status organizacji pożytku publicznego? (OPP)

Centrum Obywatelskie Centrum C 10 zaprasza na bezpłatne warsztaty „Jak uzyskać status organizacji pożytku publicznego? (OPP)”.

Fot. Centrum Obywatelskie Centrum C 10
Centrum Obywatelskie Centrum C 10

Spotkanie odbędzie się 12 sierpnia 2020 r. w godzinach 17:00–20:00, w siedzibie Centrum Obywatelskiego Centrum C 10 (os. Centrum C 10, wejście od Al. Przyjaźni), sala nr 6.

Nie każdej organizacji przysługuje 1% podatku przekazywany przez osoby fizyczne na działalność statutową. O status Organizacji Pożytku Publicznego można się postarać dokonując wpisu do KRS, ale należy się również zastanowić, czy jest to dobre posunięcie w rozwoju organizacji. Zapraszamy na warsztaty, podczas których dowiecie się Państwo, kto może uzyskać status OPP oraz jakich formalności należy dopełnić, aby otrzymać wpis ze statusem OPP do KRS.

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH WYSTARCZY WYPEŁNIĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY TUTAJ.

Uwaga: liczba miejsc jest ograniczona!

Warsztaty poprowadzi nasz doradca ds. organizacji pozarządowych Rafał Wąsik – absolwent studiów wyższych o kierunku ekonomia, obszarów wsparcia Europejskiego Funduszu Społecznego oraz zarządzania projektami. Obecnie starszy inspektor wojewódzki w administracji samorządowej – w jednostce będącą Instytucją Pośredniczącą dla Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego. W swojej karierze zawodowej wielokrotnie pełnił funkcje przewodniczącego komisji oceny projektów w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, a od kilku lat jest także doradcą dla organizacji pozarządowych w kilku województwach. Posiada bardzo bogate doświadczenie w zakresie kierowania i rozwijania organizacji pozarządowych, koordynowania projektów oraz prowadzenia rozliczeń finansowych z wielu źródeł (m.in. EFS, FIO, ASOS, FOP, PFRON, MSiT, MEN, MSWiA, MSZ). Jest również ekspertem ds. oceny wniosków EFS, FIO, ASOS, PROO, a także od wielu lat prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą.

Podnieś swoje kompetencje razem z Centrum Obywatelskim Centrum C 10! Jesteśmy dla Was!

Zadanie publiczne pn. Centrum Obywatelskie Centrum C 10.

Zadanie publiczne finansowane ze środków Miasta Krakowa.

pokaż metkę
Autor: Centrum Obywatelskie Centrum C 10
Osoba publikująca: Joanna Słomska
Podmiot publikujący: NGO
Data publikacji: 2020-08-07
Data aktualizacji: 2020-08-07
Powrót

Zobacz także

Znajdź komunikat