Start rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Praca zdalna i narzędzia IT w NGO - wyzwania, potrzeby i oczekiwania

Centrum Obywatelskie Centrum C 10 regularnie bada potrzeby, bariery i oczekiwania mieszkańców i mieszkanek Krakowa, a także osób zaangażowanych w pracę na rzecz krakowskiego sektora pozarządowego. Obecnie trwa badanie ankietowe dotyczące pracy zdalnej, a także narzędzi IT wykorzystywanych w organizacjach pozarządowych.

Praca zdalna i narzędzia IT w NGO - wyzwania, potrzeby i oczekiwania
Fot. Centrum Obywatelskie Centrum C 10

Osoby zaangażowanie w działania trzeciego sektora w Krakowie zachęcamy do wzięcia udziału, w tym badaniu. Jest ono skierowane zarówno do osób pracujących, jak i współpracujących z fundacjami czy stowarzyszeniami, w tym także wolontariuszy.

Zachęcamy do uzupełnienia kwestionariusza ankiety. Zapewniamy, że ankieta jest anonimowa, a wypełnienie kwestionariusza zajmie zaledwie kilka minut.

Zebrane odpowiedzi posłużą do zidentyfikowania, w jakim stopniu osoby związane z trzecim sektorem, działające w Krakowie, korzystają z możliwości pracy zdalnej, a także jakie są atuty i mankamenty takiej pracy. Uzyskane informacje pomogą również określić skalę stosowania przez pracowników, współpracowników, wolontariuszy różnego rodzaju narzędzi IT.

Dzięki uzyskanym wynikom badania Centrum Obywatelskie Centrum C 10 będzie mogło odpowiednio dopasować swoje działania do potrzeb i oczekiwań beneficjentek i beneficjentów.

Serdecznie zachęcamy do wypełnienia kwestionariusza ankiety.

pokaż metkę
Autor: Centrum Obywatelskie Centrum C 10
Osoba publikująca: Joanna Słomska
Podmiot publikujący: NGO
Data publikacji: 2023-11-14
Data aktualizacji: 2023-11-14
Powrót

Zobacz także

Znajdź