Dotacje rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego zaprasza do konkursu Cyfrowe supermoce prowadzonego w ramach projektu Kompetencje 3.0

Projekt „Kompetencje 3.0” jest skierowany do organizacji i instytucji, które chcą zdiagnozować stan swojego potencjału cyfrowego, podnieść kompetencje cyfrowe wśród swojego zespołu, a także poszerzyć swoją ofertę w dziedzinie technologii cyfrowych dla bezpośrednich odbiorców w środowisku lokalnym.

Konkurs skierowany jest do organizacji pozarządowych, bibliotek, domów kultury, spółdzielni socjalnych, kół gospodyń wiejskich, które działają na rzecz lokalnej społeczności, odpowiadając na problem wykluczenia cyfrowego, chcą poszerzyć swoją wiedzę w dziedzinie technologii cyfrowej, a następnie przekazywać tę wiedzę dalej wśród swoich odbiorców.

Celem konkursu jest wybranie najciekawszych pomysłów, spośród zgłoszonych przez uczestników, na warsztaty podnoszące kompetencje cyfrowe, w trakcie których uczestnicy poznają m.in. platformę “Learn My Way” i umożliwienie ich realizacji poprzez przekazanie grantu w kwocie do 10 000 zł brutto, zgodnie z przesłanym opisem pomysłu i budżetem.

Do Konkursu mogą aplikować organizacje pozarządowe, biblioteki, domy kultury, spółdzielnie socjalne, koła gospodyń wiejskich mające pomysły na działania lokalne w postaci warsztatów, dzięki którym ich odbiorcy będą mogli podnieść swoje podstawowe kompetencje cyfrowe.

Wnioskowana kwota nie może przekraczać 10.000 zł brutto.

Zgłoszenie do Konkursu należy przesłać do 27 lipca 2022 r.

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej pod adresem: https://www.kompetencje3-0.pl/konkurs

pokaż metkę
Autor: Wydział Strategii, Planowania i Monitororwania Inwestycji
Osoba publikująca: Angelika Sałapa-Gicala
Podmiot publikujący: NGO
Data publikacji: 2022-06-28
Data aktualizacji: 2022-06-28
Powrót

Zobacz także

Znajdź